interneto svetainiu kurimas

Media paslaugos

Web ir spaudos dizainas - tai nuo ko reikėtų pradėti norint sukurti patrauklų kuriamo ar jau esamo verslo veidą. Media vizualizacija turėtų tapti Jūsų firmos varikliuku, nuo kurio užvedimo prasideda sėkmingo verslo kūrimas. Juk net patarlės byloja - ,,Žmogų sutiksi pagal rūbą, o palydėsi pagal protą'', apie firmas galima pasakyti panašiai - ,,Firma pažinsi pagal firminį stilių, o prisiminsi pagal atliktus darbus.

 

Web dizainas:

tai daug darbo, meninės išraiškos bei kruopštumo reikalaujantis darbas, kurio metu į kliento svetainės viziją reikia įtraukti funkcionalumą, patogumą, originalumą, patrauklumą. Todėl mūsų užduotis sukurtį Jūsų projektui veidą, kuris taikliai atspindės Jūsų veiklos rūšį, bei savo dizainu, funkcionalumu trauks klientus, ir bus jiems suprantamas.

 

Maketavimas

Juk su juo susiduriame kasdien, netgi gerdami kavą ir skaitydami laikraštį. Bet ar buvo taip, kad jį beskaitant akis užkliūtų už netvarkingai sudėlioto teksto? Ne? – taip, būtent taip ir turi būti, juk laikraščių leidyboje taip pat dirba maketuotojų komandos.
O ar kada pagalvojote, kad Jūsų verslo veidas turėtų būti taip pat tvarkingai ir apgalvotai sudėliotas į eilutes, kaip ir laikraščio pastraipos? Jei patikėsite savo verslo stilių sukurti mums, tai gausite netik tvarkingą, bet originalų ir akį traukiantį rezultatą.

 

Maketavimo paslaugos:

vizitinės kortelės;
e-atvirukai;
lankstinukai;
skrajutės;
brošiūros;
žurnalai;
kvietimai;
blankai;
logotipai;
reklaminiai skydeliai (statiniai ir dinaminiai);
kalendoriai;
firminis stilius ir t.t.

Visa informacija apie maketavimo bei web dizaino įkainius teikiama e-paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.